Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent

  • 67 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent Cannes appartement van 67 m² ligt in Cannes binnen 11 minuten wandelen van de Oude Haven van Cannes en biedt een uitzicht op de stad. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 6 personen in 2 slaapkamers.

Het appartement biedt een balkon, een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Een hoogtepunt van Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartementen voor gasten is de aanwezigheid van een droger in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

Deze accommodatie is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, glaswerk.

Het 1-badkamer appartement heeft een welgelegen locatie maar 300 meter afstand van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes en in de onmiddellijke nabijheid van de Rue d'Antibes. Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement bevindt zich tevens op 9-minuten loopafstand van de Rue Meynadier. De Baoli ligt binnen minder dan 1 km hier vandaan. De accommodatie is binnen een paar straten van Gray d'Albion bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent Cannes
8 Merle - Beau Studio Au Centre De Cannes Avec Balcon !
Mobiele prijsaanbieding

8 Merle - Beau Studio Au Centre De Cannes Avec Balcon !

7.0
Goed 1 beoordeling
22 m van de accommodatie
USD 641 USD 577
per nacht
Studio Nizzy Cannes Proche Palais Des Festivals
Mobiele prijsaanbieding

Studio Nizzy Cannes Proche Palais Des Festivals

39 m van de accommodatie
Elegant 2 Master Suites With Balcony Cannes Center
Mobiele prijsaanbieding

Elegant 2 Master Suites With Balcony Cannes Center

117 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Conciërgebalie
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger

    Voor kinderen

    • Alleen volwassenen !
    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Rookdetectors
    • Oplaadstation voor electrisch voertuig
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 12:00
    Licentienummer06029024004AK
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement gelegen?
      Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement is in de wijk Prado - Republique gesitueerd, binnen 11 minuten wandelen van de Oude Haven van Cannes.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Cannes een bezoek brengt aan de Oude Haven van Cannes (900 m) en de Baoli niet ver van Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement.
    • Welke betaalmethoden accepteert Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement?
      Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Le Lion d'Or en Okay Pizza restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement?
      Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Wat is de afmeting van Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement?
      Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent appartement meet 67 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Superb 2 Bedrooms, 1 Sofabed 3P1 By Rivaevent Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten